Komunikat dla członków PISKP

Jak Państwo zauważyliście nasza strona przybrała nową szatę graficzną. Pierwsze logowanie na nowej stronie wymaga ponownej rejestracji. Robimy to w celu uzupełnienia i uporządkowania danych w naszej bazie, tak aby były aktualne.

Rejestracja wymaga wpisania danych: do logowania , adresu mailowego (najlepiej firmowego), Imię i Nazwisko właściciela lub osoby odpowiedzialnej, hasła itd. , wszystko zgodnie z sugestiami w okienkach. Jeśli Firma posiada kilka stacji proszę w loginie posłużyć się numerem SKP bez znaków specjalnych i zarejestrować każdą osobno z danymi pozycji na mapie i z prawidłowo zaznaczonym województwem dla danej stacji zgodnego z jej adresem. Nie jest to wymóg , dotyczy to tylko tych firm , które chcą by stacje pojawiły się na mapie.

Po prawidłowym wypełnieniu formularza klikamy przycisk rejestracja. Otrzymają państwo maila potwierdzającego rejestrację i informację o oczekiwaniu na akceptację. Po zweryfikowaniu danych dostaną Państwo ponownie maila z linkiem do pierwszego logowania. Dane telemetryczne dotyczące mapy , można uzupełniać później klikając na aktualizację danych w miejscu gdzie było okienko logowania.

W razie potrzeby służymy pomocą drogą mailową: informatyk@piskp.pl lub telefonicznie: 512 082 939. Za utrudnienia przepraszamy.