Żegnamy Pana Zygfryda Gawlika

Szanowni Państwo,

z przykrością informujemy, że 14 kwietnia 2018 roku, nagle i niespodziewanie zmarł Pan Zygfryd Gawlik współwłaściciel Przedsiębiorstwa Wielobranżowego ELTOR Sp. z o.o. w Krakowie, którego jednym z głównych filarów działalności jest Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów.

Pan Zygryd Gawlik  był członkiem założycielem Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów.

Nieprzerwanie od 2004 roku do chwili obecnej pełnił funkcję Wiceprzewodniczącego Rady Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów, w sumie przez 4 kadencje. Nigdy nie opuścił żadnego posiedzenia Rady Izby. Aktywnie uczestniczył w pracach Izby. Angażował się w sprawy ważne dla przedsiębiorców prowadzących stacje kontroli pojazdów w Polsce. Prowadził liczne szkolenia i kursy dla diagnostów i kandydatów na diagnostów. Stanowił nieocenione wsparcie i skarbnicę fachowej wiedzy w zakresie przeprowadzania badań technicznych pojazdów. Starał się zawsze pomóc każdemu, kto tej pomocy potrzebował.

W imieniu Rady, Zarządu, Członków oraz pracowników Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów składamy wyrazy współczucia pogrążonej w żalu rodzinie.

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w środę 18 kwietnia o godz. 14 w kościele parafialnym Matki Bożej Pocieszenia w Czarnochowicach 247, 32-020 Wieliczka. Ostatnia droga na cmentarzu miejskim w Wieliczce.