W przypadku wymiany wyposażenia kontrolno-pomiarowego stacji kontroli pojazdów lub wprowadzania nowego dodatkowego urządzenia, przedsiębiorca powinien zgłosić przedmiotowe zmiany do Dyrektora Transportowego Dozoru Technicznego.
Szczegóły pod linkiem:
WYMIANA LUB WPROWADZENIE NOWEGO WYPOSAŻENIA KONTROLNO-POMIAROWEGO