Już blisko 300 osób zgłoszonych na protest SKP. Przyjedź i TY!!!

Już w ten piątek 29 września, zapraszamy wszystkich przedstawicieli i sympatyków branży SKP do Warszawy na ogólnopolski protest naszego środowiska.

Ten dzień, to będzie już 19-ta rocznica ogłoszenia rozporządzenia w sprawie wysokości opłat za badania techniczne.
Jak mamy skutecznie dbać o bezpieczeństwo kierowców, skoro pracujemy za te same stawki prawie dwie dekady?

Jak mamy utrzymać firmy przy stale rosnących kosztach? Czy ktoś chce doprowadzić naszą branżę do upadku???
Nie możemy pozwolić na to, żeby stacje kontroli pojazdów upadały jedna po drugiej! Nie możemy pozwolić na to, żeby system kontroli technicznej pojazdów w Polsce się załamał!

Każdy, komu nie jest obojętny los naszej branży, Każdy komu zależy na skutecznej kontroli pojazdów powinien być tego dnia z nami!!!
Stacje kontroli pojazdów nie mają barw politycznych. Badają bez wyjątku wszystkie pojazdy. Bezpieczeństwo kierowców też nie ma barw partyjnych.

Musimy pokazać politykom tuż przed wyborami parlamentarnymi, że dalsze ignorowanie naszego środowiska, doprowadzi branżę do upadku. Kto wtedy będzie dbał o bezpieczeństwo kierowców???

Nasz Protest odbędzie się  29 września w Warszawie. Zbiórka o godz. 11.00 na Pasażu W. Szymborskiej vis a vis Dworca Warszawa Śródmieście, a następnie przemarsz ulicami: E. Platter, Wspólną oraz Chałubińskiego przed Ministerstwo Infrastruktury.

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY, PRZYJEDŹ NA PROTEST DO WARSZAWY!!!

POTWIERDŹ SWÓJ UDZIAŁ W PROTEŚCIE PODAJĄC PONIŻEJ LICZBĘ UCZESTNIKÓW: