XI KONFERENCJA SZKOLENIOWA pt. Stacje Kontroli Pojazdów – 2015

XI KONFERENCJA SZKOLENIOWA

„Stacje Kontroli Pojazdów – 2015”

Unifikacja badań w UE – czy będziemy gotowi?

konf2014_foto

20-22 maja 2015 roku, Hotel Ossa Congress & SPA

Szanowni Państwo,

       zapraszamy do uczestnictwa w Konferencji szkoleniowej „Stacje Kontroli Pojazdów – 2015”, która odbędzie się w dniach 20-22 maja 2015 w Ossie, a jej hasłem przewodnim będzie pytanie „Unifikacja badań w UE – czy będziemy gotowi?” 

       Planując kolejne edycje, w dużej mierze skupiamy się na omówieniu bieżącej problematyki, jednak nie mniej ważny jest dla nas dialog nad wyzwaniami, które czekają branżę badań technicznych w najbliższej przyszłości. Dlatego też zapraszając Państwa na tegoroczną konferencję, liczymy na Wasz aktywny udział w dialogu nad zmianami w polskim prawie, do których zobowiązuje nas unijna Dyrektywa 2014/45/UE.

       Jako organizacja, która od ponad dziesięciu lat aktywnie uczestniczy w opiniowaniu i tworzeniu przepisów regulujących funkcjonowanie SKP w Polsce, mamy świadomość, jak wiele pracy będzie wymagało dostosowanie krajowego prawa do standardów europejskich. Dlatego już w bieżącym roku chcemy podczas organizowanej przez nas konferencji pochylić się nad tą problematyką. Chcemy stworzyć sprzyjające okoliczności do dialogu pomiędzy głównymi zainteresowanymi, których zmiany te będą dotyczyły, a przedstawicielami władzy, od których będzie zależał kształt tychże zmian. Państwa wnioski, którymi zechcecie podzielić się z nami podczas konferencji, znajdą odzwierciedlenie w naszej dalszej pracy przy opiniowaniu projektów aktów prawnych dostosowujących polskie przepisy do wymogów UE.          

       Konferencja, podobnie jak w przypadku ubiegłorocznej edycji, odbędzie się w centralnej Polsce w hotelu Ossa Congress & Spa w pobliżu Rawy Mazowieckiej.

       Jak co roku oprócz części merytorycznej, zapewnimy uczestnikom możliwość miłego spędzenia czasu.        

Serdecznie zapraszamy!

Renata Czerniawska dr inż. Leszek Turek
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego Prezes Zarządu Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów
document

Informacja 
organizacyjna

document

Karta

 uczestnictwa 

 

documentSzczegółowy program konferencji 2015

partnerzy

LOGO_Maha_Polska_2 Logo_nr_1

patronat medialny

sm motofocus