XV KONFERENCJA SZKOLENIOWA pt. Stacje Kontroli Pojazdów – 2019

XV KONFERENCJA SZKOLENIOWA
 
„Stacje Kontroli Pojazdów – 2019”

Nowe technologie w SKP

 

ABC

                Szanowni Państwo,

                w imieniu Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XV konferencji szkoleniowej „Stacje Kontroli Pojazdów – 2019”. Rozwój motoryzacji sprawia, że system badań technicznych stoi przed nowymi wyzwaniami, zarówno technicznymi jak i prawnymi. Dlatego też hasło przewodnie tegorocznej konferencji brzmi: „Nowe technologie w SKP”. Dodatkowo w 2019 roku Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów obchodzi jubileusz 15-lecia działalności. Punktem kulminacyjnym jego obchodów będzie konferencja, która odbędzie się w dniach 22-24 maja, w hotelu „Grand Lubicz” w Ustce.

                Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Ministra Infrastruktury, Ministra Cyfryzacji oraz Głównego Inspektora Transportu Drogowego.

                Program konferencji przewiduje zwrócenie uwagi na nowe wyzwania, jakie stoją przed stacjami kontroli pojazdów
w przyszłości, zarówno w aspekcie technicznym, jak i prawnym. Przedstawimy aktualne informacje na temat procedowanych zmian prawnych dotyczących systemu badań technicznych pojazdów w Polsce. Zajmiemy się także bieżącą problematyką techniczną i prawną związaną z wykonywaniem badań technicznych oraz badaniami pojazdów hybrydowych i elektrycznych, które coraz bardziej zyskują na popularności.

                Główny Inspektor Transportu Drogowego, Pan Minister Alvin Gajadhur przedstawi referat na temat wpływu stanu technicznego pojazdów na poprawę bezpieczeństwa na polskich drogach.

                Przedstawiciele Ministerstwa Cyfryzacji zaprezentują uczestnikom aktualny stan systemu CEP 2.0 ze szczególnym uwzględnieniem wirtualnego zatrzymania dowodu rejestracyjnego oraz planami rozwojowymi na przyszłość. Przedstawiciele Komendy Głównej Policji przedstawią temat dotyczący stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce w kontekście zdarzeń drogowych z udziałem pojazdów niesprawnych technicznie, a także wspólnych akcji przeprowadzanych przez Policję i SKP.

                Partnerzy konferencji w części technicznej przedstawią referaty dotyczące nowych rozwiązań dla stacji kontroli pojazdów.

                Jak co roku, konferencji będą towarzyszyły stoiska dostawców wyposażenia SKP, prezentujących najnowsze rozwiązania techniczne zastosowane w urządzeniach służących do przeprowadzania badań technicznych.

                W programie konferencji nie zabraknie również elementów rozrywki, a dodatkowym atutem będzie nadmorski klimat oraz bogata oferta części relaksacyjnej hotelu.
Serdecznie zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy!

Renata Czerniawska dr inż. Leszek Turek
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego Prezes Zarządu Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów


document

Informacja
organizacyjna


document

Karta
uczestnictwa

document

Szczegółowy program
konferencji 2019

patronat honorowy

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Ministerstwo-Infrastruktury.jpg

partnerzy

MAHA Unimetal Benefia Ubezpieczenia
Sosnowski Carly24

patronat medialny

SERWIS motofocus

 

 

1 XV Konferencja „Stacje Kontroli Pojazdów – 2019”