Oferta pracy – specjalista ds. technicznych

Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów obecnie poszukuje osobę do pracy na stanowisku specjalisty ds. technicznych.

Obowiązki:

  • Udzielanie porad i pomocy technicznej z zakresu przeprowadzania badań technicznych pojazdów oraz prowadzenia stacji kontroli pojazdów,
  • Prowadzenie szkoleń dla kandydatów na diagnostów i diagnostów uzupełniających uprawnienia,
  • Prowadzenie dodatkowych szkoleń technicznych związanych z wykonywaniem badań technicznych pojazdów,
  • Pomoc w przygotowaniu stacji kontroli pojazdów do odbioru przez Transportowy Dozór Techniczny,
  • Opiniowanie aktów prawnych (ustaw, rozporządzeń) pod względem technicznym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o specjalności samochodowej,
  • Minimum 2 lata praktyki w stacji kontroli pojazdów lub w zakładzie (warsztacie) naprawy pojazdów na stanowisku naprawy lub obsługi pojazdów,
  • Biegła obsługa komputera,
  • Umiejętność samodzielnego przygotowywania prezentacji multimedialnych oraz prelekcji  i wystąpień szkoleniowych, a także formułowania pism,
  • Mile widziane uprawnienia diagnosty samochodowego, a także znajomość przepisów ADR,
  • Prawo jazdy kat. B (wyjazdy służbowe na terytorium Polski).

Informacje dodatkowe:

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Interesujący zakres zadań,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Stabilne warunki zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@piskp.pl wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji oraz podpisaną zgodą RODO.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów z siedzibą w Warszawie ul. Gdańska 51, 01-633 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr: 20531 8, NIP: 113-24-80-64 1, jako administrator Twoich danych osobowych, informuje że:

– podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do sprawnego przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. technicznych;

– posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;

– podane przez Ciebie dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);

– Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny przeprowadzenia procesu rekrutacji, a po jego zakończeniu zostaną zniszczone;

– masz prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).