Szkolenia Regionalne PISKP – już trwają !!!

 

Polska Izba Stacji Kontroli pojazdów już tradycyjnie organizuje coroczny cykl spotkań szkoleniowych dla przedstawicieli stacji kontroli pojazdów i starostw powiatowych w całej Polsce.

Szkolenia odbędą się pomiędzy 3 a 27 października 2023 r. Będziemy w każdym z 16-tu województw!!

W trakcie szkoleń powiemy m.in.:

– Czy nastąpią zmiany w systemie badań technicznych pojazdów w Polsce – Ustawa – Druk sejmowy 2540,

– O badaniach ciągników i przyczep rolniczych poza SKP,

– O badaniach do zgodności z warunkami technicznymi samochodów osobowych przeznaczonych do zawodów sportowych,

– O  wirtualnym zatrzymywaniu dowodów rejestracyjnych przez diagnostów oraz likwidacji pobierania opłaty ewidencyjnej przez SKP,

– O najczęściej spotykanych problemach po zmianach procedury wykonywania badań i zmianach w warunkach technicznych pojazdów,

– O nowych wymaganiach dla pojazdów wynikających z ADR 2023-2025,

– O badaniach pokolizyjnych, usterkowych  i ich pochodnych.

Nasze szkolenia to porcja rzetelnej wiedzy na tematy techniczne i prawne związane z wykonywaniem badań technicznych pojazdów oraz prowadzeniem skp.

Przedstawimy także działania podejmowane przez Izbę na rzecz waloryzacji opłat za badania techniczne oraz inne działania na rzecz całego środowiska SKP w Polsce!

Przewidujemy także wystąpienia Partnerów szkoleń, którymi w tym roku są firmy: MAHA Maschinenbau Haldenwang, Mubi.pl, SOSNOWSKI – wyposażenie warsztatów i SKP oraz myjni, NORCOM.

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym co dzieje się w środowisku SKP, nie może Cię zabraknąć na naszych szkoleniach. Do zobaczenia!!!

Zarejestruj się już DZIŚ!!!