Rada PISKP

Jolanta Źródłowska

Przewodnicząca Rady

województwo łódzkie

Prezes Zarządu

FIESTA Sp. z o.o.
ul. Ksawerowska 7, 95-200 Pabianice
tel.: 42 227 54 30
fax: 42 227 15 14
e-mail: jolantaz@wp.pl

http://www.fiesta.pabianice.pl

Dane Teleadresowe:
e-mail: jolanta.zrodlowska@piskp.pl

Paweł Chmura

Wiceprzewodniczący Rady

województwo podkarpackie

Właściciel

Stacja Kontroli i Obsługi Pojazdów CAR-TEST-SKP Paweł Chmura
ul. Św. Barbary 18; 37-220 Kańczuga
tel.: 608 436 997
e-mail: pawel.chmura@piskp.pl

Zygfryd Gawlik

Wiceprzewodniczący Rady

województwo małopolskie

Kierownik Bazy Sprzętu, Transportu i Diagnostyki 

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELTOR Spółka z o. o.
ul. Saska 25; 30 – 720 Kraków
tel.: 12 656 44 27
fax: 12 656 37 02
e-mail: ps@eltor.com.pl

http://www.eltor.com.pl

Dane Teleadresowe:
tel. kom.:  502 174 109
e-mail: zygfryd.gawlik@piskp.pl

Franciszek Kowaluk

Sekretarz Rady

województwo mazowieckie

Prezes Zarządu 

PKS w Łosicach Sp. z o. o.
ul. Kolejowa 22; 08 – 200 Łosice
tel.:  83 359 05 72
fax:  83 359 07 29
e-mail: f.kowaluk@plusnet.pl

http://www.pkslosice.home.pl

Dane Teleadresowe:
tel. kom.: 603 135 828
e-mail: franciszek.kowaluk@piskp.pl

Waldemar Chojnacki

Członek Rady

województwo wielkopolskie

Właściciel

P.H.U. Auto-Chojnacki.
ul. Bartodziejska 47A
62-100 Wągrowiec
tel.: 601 712 058
e-mail: chojnacki.w@bosch-service.pl

Dane Teleadresowe:
tel. kom.: 601712058
e-mail: waldemar.chojnacki@piskp.pl

Jerzy Ćwiszewski

Członek Rady

województwo wielkopolskie

Prezes Zarządu 

UNIMETAL Sp. z o. o. w Złotowie
ul. Kujańska 10; 77-400 Złotów
tel.:  67 263 22 71 – 74
fax:  67 263 26 37
e-mail: sekretariat@unimetal.pl

http://www.unimetal.pl

Dane Teleadresowe:
tel. kom.: 604 164 332
e-mail: jerzy.cwiszewski@piskp.pl

Krzysztof Czerech

Członek Rady

województwo podlaskie

Zastępca Dyrektora

Zespół Szkół Mechanicznych
Centrum Kształcenia Praktycznego Nr 2
im.św.Józefa
ul. Broniewskiego 14 , 15 959 Białystok
tel.: 85 651 39 97
fax: 85 65 12 534

http://www.motoeksperci.pl

Dane Teleadresowe:
tel. kom: 602 302 391
e-mail: krzysztof.czerech@piskp.pl

Waldemar Najmowski

Członek Rady

województwo pomorskie

Dyrektor

LEMAR s.c.
ul. Milskiego 1
80-809 Gdańsk
tel.: 501 535 501
e-mail: info@lemar.gda.pl

http://www.lemar.gda.pl/

Dane Teleadresowe:
tel. kom.: 501 535 501
e-mail: waldemar.najmowski@piskp.pl

Tomasz Trzaska

Członek Rady

województwo opolskie

Właściciel

P.H.U. Cartec Diagnostic
ul. Świerkowa 1
49-314 Pisarzowice
tel.: 77 412 31 15
e-mail: biuro@cartecprzeglady.pl

http://www.cartecprzeglady.pl

Dane Teleadresowe:
tel. kom.: 602 265 107
e-mail: tomasz.trzaska@piskp.pl

Arkadiusz Werschner

Członek Rady

województwo małopolskie

Kierownik Stacji Kontroli Pojazdów

Rejonowa Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu
ul. Legionów Polskich 10
32-065 Krzeszowice
tel.: 12 282 07 86
tel./fax: 12 282 28 50
e-mail: awerschner@interia.pl

http://www.rszz.pl

Dane Teleadresowe:
tel. kom.: 604 151 921
e-mail: arkadiusz.werschner@piskp.pl